Laboratorium

Diagnostyka

DIAGNOSTYKA specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w ciągu 24 godzin.

Poza standardowymi badaniami, firma stawia na rozwój i popularyzację metod wysoko zaawansowanych. Np. DIAGNOSTYKA, jako pierwsza sieć laboratoryjna w kraju, uruchomiła własną pracownię badań metodami biologii molekularnej, a od lat rozwija unikalną ofertę diagnostyki autoimmunologicznej, przyczyniając się do zwiększenia dostępu Polaków do osiągnięć nowoczesnej medycyny.

Wyniki mogą być dostarczane także faksem i przez Internet dzięki wdrożeniu nowoczesnego systemu informatycznego o nazwie e-Lab, który jest dużym udogodnieniem dla lekarza.  Firma wykonuje również badania niestandardowe i analizy specjalistyczne. Aby zapewnić terminowość i najwyższą jakość usług DIAGNOSTYKA posiada własną sieć kurierską. Firmowe Punkty Pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych i dzieci.

Aby utrzymywać stały kontakt z kontrahentami powstał Dział Obsługi Klienta.Pracownicy Działu są merytorycznie przygotowani do odpowiedzi na Państwa pytania, udzielą także wszelkich niezbędnych informacji w temacie podjęcia współpracy z Laboratorium.

Niewątpliwie największym atutem DIAGNOSTYKI jest profesjonalne podejście do klientów. Działalność laboratorium nie kończy się z chwilą wykonania zleconych badań. Jednostki współpracujące mogą skorzystać z możliwości szkoleń personelu pomocniczego w zakresie pobierania i opracowania materiału laboratoryjnego. Organizowane są także spotkania i wykłady na temat nowości w diagnostyce laboratoryjnej.